Konkurs "Oddal To"

Konkurs „Oddal to” poświęcony jest zainteresowaniu opinii publicznej, szczególnie młodzieży, zdrowym stylem życia i będzie przeprowadzony z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej w tym celu aplikacji „Oddal to”. Konkurs został ogłoszony w dwóch kategoriach- dla ogółu społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży oraz dla gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

   W pierwszym  przypadku zdjęcia zrobione za pomocą aplikacji będą zgłaszane przez uczestników w terminie poprzez dedykowaną stronę internetową- www.oddalto.gis.gov.pl Szkoły natomiast będą miały za zadanie przygotowanie pracy artystycznej, gdzie będą wykorzystane zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji (np. kolaże, infografiki, plakaty, animacje). Termin składania prac dla szkół został ustalony na koniec września, tak aby umożliwić zgłoszenie się jak największej liczby szkół. Ogłoszenie konkursu dla szkół już teraz ma za zadanie po pierwsze rozpropagować informacje o konkursie indywidualnym wśród uczniów jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego oraz ma nakłonić uczniów do robienia zdjęć w trakcie trwania wakacji, które umożliwią stworzenie pracy zbiorowej we wrześniu i zgłoszenie jej w ramach konkursu dla szkół.

   Organizatorzy mają nadzieję, że konkurs pobudzi do refleksji o zdrowym stylu życia, młode pokolenie Polaków i przyczyni się do wzrostu znaczenia roli profilaktyki chorób i edukacji prozdrowotnej w przestrzeni publicznej.

 

 

 

 

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel.: (0-32) 623 24 07
fax: (0-32) 623 24 07 w. 10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2020  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chrzanowie